O nás

Společnost Tension Systems, s.r.o. je výhradním prodejcem a distributorem produktů firmy Macalloy Ltd, England na území České republiky a Slovenska. Společnost zajišťuje prodej kompletního sortimentu výrobků Macalloy včetně poradenské činnosti a servisního zajištění.

Produkty Macalloy poskytují investorům ucelený technologický systém ocelových táhel a kotvení umožňující velmi efektní architektonickou tvorbu průmyslových, komerčních či sportovních objektů.

Kompletní sortiment produktů je na území České republiky certifikován Evropským certifikátem ETA–07/0215 na systém táhel Macalloy M 10–M 56 Stainless a M 10–M 100 při kvalitě oceli S 460 a S 520; Evropským certifikátem ETA–07/0046 pak pro systém vysokopevnostních předpínacích tyčí Macalloy S 1030. Ostatní produkty jsou certifikovány UK Certification Authority for Reinforcing Steels. Nabídka společnosti Tension Systems, s.r.o. zahrnuje produkty pro:

Zakládání staveb
Macalloy 500, Macalloy 17 MHS, Macalloy Baranchor, Macalloy 1030 

Betonové konstrukce
Macalloy 1030,  Macalloy S1030,  Macalloy 500,  Macalloy ST

Systém speciálních táhel
Macalloy 460, Macalloy S460

Zavěšené fasádní konstrukce
Macalloy 460, Macalloy S460, Macalloy 520

Mostní lanové závěsy – pozinkované
Otevřená lana 12–88 mm, uzavřená lana 32–128 mm 

Tension Systems, s.r.o. poskytuje plnou technickou podporu produktům včetně zajištění aktivace systémů táhel a měření potřebného předpětí patentovaným technologickým zařízením (TechnoTensioner) vyvinutým pro tyto účely v Macalloy Ltd.

Společnost Tension Systems, s.r.o. si je vědoma svých povinností vůči zákazníkům a partnerům stejně jako zodpovědnosti ke svému jménu a pověsti a vyhlásila proto už v okamžiku svého vzniku politiku jakosti. Systém jakosti společnost založila na modelu Systému managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001, který byl úspěšně certifikován společností TÜV CZ, s.r.o.

Naše mise
Produkty Macalloy jsou cestou investora k modernímu designu staveb.

Naše vize
Tension Systems, s.r.o. s ohledem na technickou výjimečnost a ucelenost produktové nabídky Macalloy získá v horizontu 5 let v České republice v tomto segmentu trhu podíl ve výši 70%.

Naše hodnoty
Efektivní týmová práce je klíčem k úspěchu společnosti.
Jedinec je hodnotou důvěryhodnou s respektovaným přínosem pro společnost.
Očekávání vysoké úrovně plnění svěřených úkolů a vysoké výkonnosti od všech zaměstnanců. Zaměstnanec bude odměňován na základě individualních a týmových výsledků.
Budeme přispívat podílem našeho času na rozvoji a zlepšení společnosti ve které žijeme a pracujeme.